MODEL SANAYİ MERKEZİ'NİN YIL SONUNA KADAR BİTİRİLMESİ AMAÇLANIYOR

2020 yılında temelleri atılan Model Sanayi Merkezi projesinde ilk blok inşaatı tamamlanmak üzere. Beş bloktan oluşan projenin 2021 sonunda tamamlanması bekleniyor.
 Inno Gayrimenkul yönetiminde. NET İnşaat’ın ana yüklenici olarak hâlihazırda devam eden Model Sanayi Merkezi Kapaklı projesinde ilk blok inşaatı tamamlanıyor. NET inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alr Yaman, Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde nüfusun 300 binin üzerinde olduğunu ifade ederek, “Bu nüfusun yaklaşık yüzde 50’sinin ise 25-45 yaş arasında olduğunu biliyoruz. Model Sanayi Merkezi Kapaklı’nın, yüksek istihdam imkânı ile bulunduğu bölgeye güç katacağına inancımız tam. Proje üretiminde demir-çelik sektöründen beton üretimine, altyapı ile üstyapı işlerinden çevre düzenleme konularına kadar 20’den fazla ana yüklenici ile birlikte çalışılması sayesinde istihdam oranını oldukça arttırdığını görüyoruz.
 Sadece NET İnşaat’ın bu proje için istihdam sağladığı kişi sayısı 200’e yaklaşırken; projenin hayata geçmesi ile bu rakam doğrudan 2 bin, dolaylı olarak da 5 bin ila 10 bin kişiyi bulacaktır” ifadelerini kullandı. Proje hakkında bilgi veren Yaman, “Model Sanayi Merkezi Kapaklı, bulunduğu bölgeye sadece ekonomik anlamda olumlu katkı sunmuyor, aynı zamanda sosyal yapının da gelişmesine^ardımcı oluyor” dedi.

 Proje hakkında teknik bilgi de paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı, “100 metrekareden 11 bin metrekareye kadar alan alternatifleri sunabilen, yaklaşık 50 bin metrekarelik alan içerisinde 5 ayrı blok olarak inşa ediliyor.

Projeyi İnceleyin

MODEL SANAYİ MERKEZİ
TANITIM FİLMİ
MODEL SANAYİ MERKEZİ
16 METRE YOL GENİŞLİĞİ
MODEL SANAYİ MERKEZİ
HER DÜKKANA ÖZEL TIR GİRİŞİ

Vaziyet Planı

Yazışmaya Başla
Merhaba, Model Sanayi Merkezi projesi WhatsApp hattına hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?