Hakkımızda

İşletmenize Değer Katacak Her Şey

Bir sanayi sitesindeki tüm beklentileri karşılayacak olan Model Sanayi Merkezi, sanayinin kalbi Çerkezköy OSB ve Kapaklı OSB’ye komşu, hızla gelişmekte olan Kapaklı ilçesinde, modern çizgisi ve modüler yapısıyla bölgede önemli bir yer alacak.

Bölgede yüksek istihdam ve çalışma hayatına önemli katkı sağlayacak Model Sanayi Merkezi, 100 m2’den başlayan, 11 bloktan oluşan ve 118 işyerini kapsayan yaklaşık 80.000 m2’lik inşaat alanına sahip bir kentsel çalışma alanı projesidir. İsteğe bağlı olarak iç tasarımı tamamlanmış veya işletmelere uygun olarak kolay tasarlanabilecek şekilde hayata geçen yapısıyla ister imalat ister depolama, isterse de ofis olarak kullanılabilecek alanlardan oluşmaktadır.

İşini büyütmek isteyenlere vazgeçemeyecekleri imkanlar sunan Model Sanayi Merkezi, aynı zamanda iş insanlarının sektörlerindeki lider kuruluşlara hızlı ulaşmasına ve ticaretini genişletmesine imkan sağlıyor.

INNO Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yönetiminde, NET İnşaat’ın ana yüklenici olarak yer aldığı Model Sanayi Merkezi’nin 2022 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Yazışmaya Başla
Merhaba, Model Sanayi Merkezi projesi WhatsApp hattına hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?