MODEL SANAYİ MERKEZİ KAPAKLI’NIN TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İşletmelere değer katacak Model Sanayi Merkezi’nin temel atma töreni, 13 Ekim tarihinde Kapaklı’da Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çetin’in katılımıyla gerçekleşti.

Model Sanayi Merkezi’nin temel atma töreninde açılış konuşmasını İNNO İcra Kurulu Başkanı Ali Yaman gerçekleştirdi. Bölgesel kalkınmayı, ülke kalkınmasında önemli bir adım olarak gördüklerini ifade eden Sayın Yaman sözlerini şöyle sürdürdü; “İNNO olarak bugün temelini atacağımız bir sanayi sitesindeki tüm beklentileri karşılayacak olan yatırımımızın bölge ekonomisi için çok önemli bir atılım olacağına inancımız tamdır. Uzun yıllardır farklı sektörlerde ekonomiye sağladığımız katkıyı daha ileri boyuta taşıyabilmek adına yeni projeler üretiyoruz. Bölgemizin Türkiye coğrafyasında hedeflediği başarıya ulaşması ve bunu sürdürülebilir kılması için var gücümüzle çalışıyoruz. Misyonu gelişim ve büyüme olan dostlarımızla başarılarımızı alışkanlığa dönüştürmeyi hedefleyerek birlikte hareket ediyoruz.” dedi. İşini büyütmek isteyenlere vazgeçemeyecekleri fırsatlar sunduklarına değinen Ali Yaman, iş insanlarının sektörlerindeki lider kuruluşlara ulaşma ve ticaretini genişletme imkânı sağlıyoruz.” dedi

Katılımın yoğun olduğu temel atma töreninde bölgenin önde gelen yatırımcı ve iş adamları ile bir araya gelen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin günün anlam ve önemini belirttiği konuşmasında INNO Yatırım gibi değerli şirketlerin proje ve iş birliklerinin bölgemize ve ülkemize büyük değerler katacağına değindi. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, böyle anlamlı, önemli ve bereketli bir günde katılımcılarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek sözlerine başladı. Belediye Başkanı sözlerini şöyle sürdürdü; “İnno Yönetimi Sayın Ali Yaman başkanlığında bizlere gelip projeden bahsettiler, bölgemize değer katacak bu yatırımı heyecanla bana anlattılar, ben de çok heyecanlandım. Bölgemizin daha ileriye gideceği, ilçemizin, ülkemizin; kalkınması, gelişmesi ve istihdamı için çok önemli bir proje olacağına kanaat getirdik ve heyecanla bu projeyi destekledik. Birinci bölümü 50.000 m2 bir kapalı alanı, akabinde ikinci bölümü de 30.000m2 alanı ihtiva edecek olan bu projenin bölgemize, ülkemize, hayırlı olmasını diliyorum. Katkıda bulunan bütün arkadaşlarımıza Kapaklı halkı adına, bölge halkı adına teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Beton atım işlemini Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, İNNO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Tütüncü ve İNNO İcra Kurulu Başkanı Ali Yaman birlikte gerçekleştirdiler.

İŞLETMENİZE DEĞER KATACAK HER ŞEY

Bir sanayi sitesindeki tüm beklentileri karşılayacak olan Model Sanayi Merkezi, sanayinin kalbi Çerkezköy OSB ve Kapaklı OSB’ye komşu, hızla gelişmekte olan Kapaklı ilçesinde, modern çizgisi ve modüler yapısıyla bölgede önemli bir yer alacak.

Bölgede yüksek istihdam ve çalışma hayatına önemli katkı sağlayacak Model Sanayi Merkezi, 100 m2’den 11.000 m2 ye kadar alternatifler sunan, 5 bloktan oluşmuş yaklaşık 50.000 m2’lik inşaat alanına sahip bir sanayi projesidir. İsteğe bağlı olarak iç tasarımı tamamlanmış veya işletmelere uygun olarak kolay tasarlanabilecek şekilde hayata geçen yapısıyla ister imalat ister depolama, isterse de ofis olarak kullanılabilecek alanlardan oluşmaktadır.

İşini büyütmek isteyenlere vazgeçemeyecekleri imkanlar sunan Model Sanayi Merkezi, aynı zamanda iş insanlarının sektörlerindeki lider kuruluşlara hızlı ulaşmasına ve ticaretini genişletmesine imkân sağlıyor.

INNO Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yönetiminde, NET İnşaat’ın ana yüklenici olarak yer aldığı Model Sanayi Merkezi’nin 2021 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Projeyi İnceleyin

MODEL SANAYİ MERKEZİ
TANITIM FİLMİ
MODEL SANAYİ MERKEZİ
16 METRE YOL GENİŞLİĞİ
MODEL SANAYİ MERKEZİ
HER DÜKKANA ÖZEL TIR GİRİŞİ

Vaziyet Planı

Yazışmaya Başla
Merhaba, Model Sanayi Merkezi projesi WhatsApp hattına hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?